Novinky

Další várka akcí! Jsme rádi, že se nám podařilo navázat spolupráci s Hankou Šimákovou a každou žářijovou a říjnovou sobotu si tak ve vile budete moci zacvičit a protáhnout tělo.

Cílem akce je, abychom jako obyvatelé měst vystoupili ze stereotypu vnímání veřejného prostoru a uvědomili si jeho hodnotu. Přece si ten veřejný prostor nenecháme jen tak vzít!

Také v sprnu pro Vás máme připraveno několik akcí. Tentokrát opět jak v Kralově vile, tak i v centru města!

Máme radost, že prostory vily a přilehlé zahrady slouží i dětem! V červenci jsme zahradu propůjčili Českému červenému kříži, jenž zde uspořádal letní workshop mladého zdravotníka. A včera trávili odpoledne ve vile táborníci z příměstského tábora, který pořádá Muzeum české loutky a cirkusu ve spolupráci s Prachatickým muzeem.

LIBOR STANĚK II. (VIVAT VILA, NEZÁVISLÝ PUBLICISTA)
Český kapely zahrály skvělý sety, ale nejlepší byli slovenští bratři. Peter Kolárčik a Raptor Koch potvrdili, že to jsou charismatický frontmani, který ve svý hudbě mluví upřímně, aniž by ztratili smysl pro humor. Smekám kšiltovku a po celou dobu prázdnin už "chci být lenivý ako princ", jak na...

Vstupenky na festival Vivat Vila #2 jsou vyprodány, nicméně máme pro Vás připraven také doprovodný program, který se koná v sobotu 24. 7. v centru města, je celý zdarma (nemusíte mít zakoupenou vstupenku na festival). V rámci doprovodného programu jsou navíc po celou sobotu volné vstupy do všech galerií a muzeí! Cílem festivalu je totiž také...

Dneska jsme si udělali výlet přes celou republiku a zase zpátky a do vily jsme přivezli spoustu novýho nábytku ze 30. let! Moc děkujeme Hance Bolkové za darování a Ondrovi za pomoc při stěhování. A zamakal si i náš vilový právník, díky Matěji!