WARM-UP PARTY_Dingo // Severní nástupiště

03.07.2021

KRALOVA VILA, 3. 7. 2021

Zahřívací party festivalu Vivat Vila #2!
Na podporu Kralovy vily a oživení města Prachatice, ve spolupráci s budějovickou Světadílnou.

Držte si klobouky! Večer s tím nejlepším country, které můžete dneska v Čechách slyšet. S baťohama, celtama, ve starejch kanadách, přeneste se s námi do americké prérie.Vstup bez klobouku na vlastní nebezpečí 

 D I N G O
Zpropadený psi! Pět kovbojů, na který je vypsána odměna za šíření kvalitní country hudby. Pět statečných s kloboukama a kšiltovkama. Pět fér kluků z Prahy, co na všechny koncerty jezdí vlakem. Naše srdeční záležitost. Jsm rádi, že se dobří holubi vracejí na místo činu. Pif paf! 

S E V E R N Í  N Á S T U P I Š T Ě
"Ve vlaku ve vleku života tahám se s vlastním tělem..." Severní nástupiště posiluje poetiku táborovejch ohňů potenciálem Molotovova koktejlu. Koleje vedou vždycky ven z města - nikdy naopak - a my se po nich vydáváme pryč a dál. Nastup si, ať to zase neodjede bez tebe. 

S V Ě T A D Í L N A
Skejťáci z Budějc pod vedením Mr. Chuckenskyho budou po celou dobu koncertu okupovat území vily se svým country stánkem, normální kávou a střelnicí! Vystřel si lístek na festival nebo spoďáry. 

V I V A T V I L A #2
Na místě bude k dispozici 30 lístků za zvýhodněnou předprodejovou cenu. Tak moc jsme na Vás hodný. Na akci budou dodržena veškerá protipandemická vládní nařízení. Pif paf!