Swap pro Ukrajinu měl úspěch!

27.03.2022

Pořád se ještě vzpamatováváme z pátečního Swapu PRO UKRAJINU. Přišlo vás tak moc a přinesli jste tolik věcí, až nám z toho šla hlava kolem. Největší radost jsme měli, když si věci odnášeli po celých pytlech ti, kteří je dneska potřebují nejvíc. Zároveň se moc omlouváme všem, od kterých jsme věci už nepřijali, ale jak můžete vidět na fotkách, vila není nafukovací a my fakt už neměli přinesené tašky kam dávat. 

Taky moc zdravíme Andreje, za kterým do města přijela celá rodina - manželka a 3 děti - a v týdnu se mu (už v Prachaticích) narodila krásná holčička. I když u nás Andrej sehnal spoustu věcí, ještě mu chybí dětská postýlka. Kdyby někdo měl doma a byl by ochotný malé princezně postýlku věnovat, ozvěte se, propojíme vás...

EDIT: postýlku (a dokonce i kočárek) už jsme sehnali, díky všem za zprávy a pomoc, jste skvělí A protože nechceme, aby vilový obývák vypadal zase jako sklad technických služeb, celý víkend jsme pilně uklízeli a věci třídili. V týdnu je budeme postupně rozvážet do různých materiálních sbírek.