Pozdravy z Allgäu

04.01.2024

Přišly pozdravy z Allgäu od Hanse Krale!

Tentokrát ale nebyl mail adresovaný jen nám, pan Kral také velmi zdraví všechny naše podporovatele, návštěvníky, fanoušky, kamarády, ... Zkrátka všechny, kterým leží osud Kralovy vily na srdci. Rádi tedy alespoň touto formou pozdrav předáváme! 

Jsme moc rádi, že se poslední dobou korespondence s panem Kralem opět zintenzivnila a jsme spolu v pravidelném kontaktu. Hans Kral je i přes svůj věk (pokud počítáme dobře, letos v květnu mu bude 92 let) velmi aktivní a veškerý čas, který může, tráví se svou pravnučkou, která je stejně stará jako naši malí tygři. Většina korespondence se tak logicky točí kolem ratolestí. Samozřejmě se ale pořád snažíme doptávat i na život jeho tatínka, který si nechal vilu postavit. Poprosili jsme o doplnění několika informací, které nás zajímají a na které se nás třeba během prohlídek ptáte. Tak jsme zvědaví jak mývalové, co nám pan Kral odepíše...! 

 A pokud, stejně jako Bárka, občas v noci nemůžete spát, protože Vás hrozně trápí třeba to, jak se vlastně jmenovali ti všichni Kralovi psi, klidně nám napište a my dotaz rádi předáme!Fotka pochází z roku 2016, kdy byl u nás Hans Kral se svou rodinou na návštěvě. Od té doby jsme se osobně neviděli.