PF 2024

01.01.2024

Do nového roku s nadějí!Naše Bárka pro Vás vybrala její nej vilové momenty z uplynulého roku. Zavzpomínejte s námi...:

1. Plná síly. Svítí i kulatý okénka, och! Díky Stepan Blaschko za milý překvapení.

2. Světlo uvnitř. I po těch letech mě vždycky překvapí, jak slunce kreslí na skříně a stěny malý nepochopitelný obrázky (a jo, z mých selfíček v zrcadle bychom mohli vytapetovat minimálně jednu místnost - stay narcis!)

3. Přepište dějiny. Česko-německý vztahy. Obývák nacpaný k prasknutí. Nejen za tohle děkuju Štěpán Šanda.

4. Živá. Festival Vivat Vila IV. To je vždycky nezapomenutelný, nezopakovatelný, krásný. Jestli mám vypíchnout fakt to nej, tak určitě koncert Berlin Manson, italská snídaně s Tomášem Niesnerem na Kostelním náměstí, disko v ložnici a Twin Peaks pokoj, kterej pro mě (včetně růžových koblih!!) připravil Libor. A nesmím zapomenout na pozvánku od samotného agenta Coopera!

5. Vivat Vila Family. Děkuju Vám moc, plníte mi sny. Je Vás hodně, ale největší díky patří určitě: děda Martin, tetka Anežka, strejda Vladimír, světlušky Teatro Svjötlo a kluci od zvuku, tvoje bába, táta Petr, Xari, Ester, oba Štěpánové. Mám Vás ráda.

6. První krůčky našich mláďat.

7. Dej do toho srdíčko!

8. To místo zaplní světlo. Křest Světelných básní. Hrdá na bráchu.

Byla to jízda! A těšíme se na výzvy, který náš čekají v následujícím roce. Nebude toho málo. Chceme třeba rozjet komunitní zahradu, víc zpřístupnit vilu a spolek se zase rozroste o dalšího mimině, juchů! Těšíme se na setkávání s Vámi a moc děkujeme za podporu. Bez Vás by totiž naše práce neměla smysl.