Swap oblečení #7

27.10.2021

KRALOVA VILA, 27. 10. 2021, 17:00

Swap je akce, kde měníte své věci (nejčastěji oblečení) za jiné. Bez peněz. Donesete, co nepotřebujete a třeba zase někdo přinese něco, co oceníte a potřebujete Vy.

Přeplněné šatní skříně a pocit, že nemám co na sebe - situace, kterou my ženy prožíváme denně. Jenže nakupování nových svršků obvykle přinese jen krátkodobé uspokojení. A navíc je tu problém: kam s ním? Řešením je svézt se na "swapovací" vlně a poslat dál, co nepotřebuji, výměnou za něco neokoukaného.

Pokud i Vaše skříně praskají ve švech, protože je vám líto vyhodit ten hezký svetr, ve kterém jste šla na první rande, anebo tu úžasnou blůzku od kamarádky, ale víte, že už je prostě neunosíte, teď už morální kocovinu mít nemusíte, můžete totiž tyto věci poslat dál!

JAK SWAP FUNGUJE: Přinesete (ale není to podmínkou) oblečení a odnést si můžete cokoliv, co potřebujete či se vám líbí ZDARMA.Počet přinesených kusů je omezen na 10. Podmínkou je přinést PĚKNÉ VĚCI, KTERÉ MOHOU SLOUŽIT DÁL.


Nenakupováním, tříděním, recyklací a posíláním věcí dál šetříme energii, planetu a prodlužujeme životní cyklus výrobků. Děkujeme, že v tom jedete s námi!