ZRUŠENO // FÖLLAKZOID_last minute show!

21.07.2022

KONCERT FÖLLAKZOID ZRUŠEN ️

Všem se moc omlouváme, ale Föllakzoid nakonec ve vile vystoupit nemohou. Pořadatelé z Fluff Fest, kde má kapela také vystoupit (a to 28.7.) se cítili být touto naší akcí ohroženi, a proto si vyžádali její zrušení s tím, že pokud kapela vystoupí na vile, tak je škrtají ze svého programu. 

Opravdu nás to moc mrzí a všem se omlouvám za vzniklé komplikace. Peníze za koupené lístky Vám budou vráceny v plné výši během několika dnů. Věřte, že jsme do toho šli srdcem a pro radost a moc se na koncert těšili. I tak vám chceme poděkovat za velkou podporu, koncert by byl zřejmě vyprodaný. Vše bylo kompletně domluvené, než se do toho vložil Fluff. Upřímně si nemyslíme, že by tyto dvě akce byly v crashi, ale to ať posoudí jiní. Zaráží nás a moc mrzí, že zrovna Fluff, který si zakládá na propojení hudby s všemožnými druhy aktivismu, učinil tak razantní krok. 

Znovu připomínáme, že veškeré výdělky z koncertů investujeme na záchranu Kralovy vily a nevíme o žádném návštěvníkovi, který by si koupil lístek na náš koncert a kvůli tomu by nejel na Fluff. Kapacita akce byla navíc velmi omezená. Proto považujeme krok pořadatelů Fluff festu za přehnaný a neadekvátní.Do komentářů ještě přikládáme vyjádření agentury, která Föllakzoid zastupuje. Doufáme, že se brzy uvidíme na festivalu Vivat Moody Moon Noize.

Děkujeme za pochopení

Za Živou vilu

Líba a Bárka 

Kralova vila, 21. července, 20:00

Jedna z nejprogresivnějších krautrockových kapel současnosti jede evropské turné a nečekaně se zastaví taky v Prachaticích! Jihočeské městečko se tak zařadí mezi evropské metropole a naše Kralova vila přivítá kapelu, která běžně vyprodává velké koncertní haly. To je prostě nabídka, která se neodmítá a splněný promotérský sen!

Chilské trio Föllakzoid odehraje last minute koncert v unikátních funkcionalistických interiérech Kralovy vily. Krautrockové rytmy skvěle doplní strohé funcionalistické prostory. Bude to koncert, jaký Prachatice ještě nezažily!

Hřejivý pulsující minimalismus FÖLLAKZOID je mixem krautrocku NEU, rozmlžené latinské psychedelie a přístupu ke struktuře a kompozici, který najdeme hlavně v taneční elektronické hudbě.

Doporučujeme koupit si vstupenku v předprodeji: https://goout.net/cs/listky/follakzoid/ogvn/
(O koncert je velký zájem, takže se může stát, že bude kapacita naplněna a na místě už lísky nebudou - dáváme do oběhu pouhých 100 lístků).

https://www.facebook.com/events/580678200138320