Festival Vivat Moody Moon Noize vol.3

28.07.2022

Po dvou úspěšných a vyprodaných ročnících v Mariánských Lázních se v roce 2022 butikový festival Moody Moon Noize stěhuje do jižních Čech. Pořadatelé akce se tentokrát spojili s místním zájmovým spolkem Živá vila a třetí edice akce se pod názvem Vivat Moody Moon Noize vol. 3 odehraje ve dnech 28.-30. července roku 2022 v prostorách Kralovy vily a na různých místech v centru malebných Prachatic.

První limitovaná edice vstupenek na festival bude k dispozici od pondělí 20. prosince v předprodejní síti GoOut.cz v hodnotě 450,- Kč (plus příslušné poplatky) v počtu 100 kusů. Po jejím vyprodání bude k dispozici další vlna vstupenek (opět v počtu 100 kusů) v hodnotě 550,- Kč (plus příslušné poplatky). Po vyprodání druhé edice vstupenek budou k dispozici další za cenu 650,- Kč (plus příslušné poplatky), kapacita akce je 350 osob.

Vstupenky: goout.net/cs/listky/vivat-moody-moon-noize-2022/utrl

Myšlenka na butikový festival s omezenou kapacitou pořádaný na specifických místech vznikla na jaře roku 2020, v době, kdy bylo jasné, že mnoho tradičních akcí nebude možné kvůli koronavirové pandemii uskutečnit. První dva ročníky se těšily poměrně velkému ohlasu i zájmu publika, přesun na jiné místo konání berou organizátoři festivalu - magazín Full Moon a spřátelené promotérské kolektivy Heartnoize a Mood - jako výzvu i nutnost.

Program třetího ročníku festivalu Vivat Moody Moon Noize bude opět žánrově doširoka rozpřažený, s akcentem na čerstvé zástupce domácí a slovenské scény. Aktuálně žhavá jména doplní ověřené jistoty, nebudou chybět ani zahraniční účastníci, stejně jako výjimečná vystoupení postavená přímo na klíč.

Centrem festivalu bude Kralova vila, kde program třídenního festivalu proběhne hned na třech scénách, chybět nebudou ani hudební vystoupení v historickém centru Prachatic. Nedílnou součástí přehlídky bude tradičně bohatý doprovodný program, v němž najdou své místo autorská čtení, výtvarné instalace, diskuze nebo tematické procházky. Hudební program vzniká v režii magazínu Full Moon a kolektivů Heartnoize a Mood, doprovodný program kurátoruje spolek Živá vila.